Hoça e Qytetit - Portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Proritetetet e Projekteve Kapitale për Komunen e Prizrenit për vitin 2012-2013-2014

Shko poshtë

Proritetetet e Projekteve Kapitale për Komunen e Prizrenit për vitin 2012-2013-2014 Empty Proritetetet e Projekteve Kapitale për Komunen e Prizrenit për vitin 2012-2013-2014

Mesazh nga Admin 6/10/2012, 20:47


Për ti parë postimet Identifikohu ose Regjistrohu falas tani kliko lartë të majtë tek Portal!

Më pas shkruaj një falendërim tek folderi më poshtëm dhe dërgo!
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 861
Pikët : 2719
Join date : 19/01/2012
Age : 43
Location : Schweiz

http://www.hoqaeqytetit.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi