Hoça e Qytetit - Portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Këngëtari Omer Shala nga fshati Hoça e Qytetit [Tallava për synetin e Enisit] 06.08.2012

2 posters

Shko poshtë

Këngëtari Omer Shala nga fshati Hoça e Qytetit  [Tallava për synetin e Enisit] 06.08.2012 Empty Këngëtari Omer Shala nga fshati Hoça e Qytetit [Tallava për synetin e Enisit] 06.08.2012

Mesazh nga Admin 6/8/2012, 07:13


Për ti parë postimet Identifikohu ose Regjistrohu falas tani kliko lartë të majtë tek Portal!

Më pas shkruaj një falendërim tek folderi më poshtëm dhe dërgo!


Edituar për herë të fundit nga Admin në 18/8/2012, 20:59, edituar 3 herë gjithsej
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 861
Pikët : 2719
Join date : 19/01/2012
Age : 43
Location : Schweiz

http://www.hoqaeqytetit.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Këngëtari Omer Shala nga fshati Hoça e Qytetit  [Tallava për synetin e Enisit] 06.08.2012 Empty Re: Këngëtari Omer Shala nga fshati Hoça e Qytetit [Tallava për synetin e Enisit] 06.08.2012

Mesazh nga besfort shala 7/8/2012, 14:28

flm

besfort shala

Numri i postimeve : 1
Pikët : 1
Join date : 07/08/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi