Këngëtari Omer Shala nga fshati Hoça e Qytetit [Tallava për synetin e Enisit] 06.08.2012

Shko poshtë

Këngëtari Omer Shala nga fshati Hoça e Qytetit [Tallava për synetin e Enisit] 06.08.2012

Mesazh nga Admin prej 6/8/2012, 07:13


Për ti parë postimet Identifikohu ose Regjistrohu falas tani kliko lartë të majtë tek Portal!

Më pas shkruaj një falendërim tek folderi më poshtëm dhe dërgo!


Edituar për herë të fundit nga Admin në 18/8/2012, 20:59, edituar 3 herë gjithsej
avatar
Admin
Admin

Numri i postimeve : 861
Pikët : 2719
Join date : 19/01/2012
Age : 38
Location : Schweiz

Shiko profilin e anëtarit http://www.hoqaeqytetit.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Këngëtari Omer Shala nga fshati Hoça e Qytetit [Tallava për synetin e Enisit] 06.08.2012

Mesazh nga besfort shala prej 7/8/2012, 14:28

flm

besfort shala

Numri i postimeve : 1
Pikët : 1
Join date : 07/08/2012

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi