Këngëtar nga Hoqa e qytetit dhe rajoni

Shko poshtë

Këngëtar nga Hoqa e qytetit dhe rajoni

Mesazh nga Admin prej 21/1/2012, 09:33

Ju Falënderojmë për një LIKE..

Omer Shala


___________________________________________________________________________________________

Merki Buduri


___________________________________________________________________________________________

Veprim Gashi


___________________________________________________________________________________________

KadriaEdituar për herë të fundit nga Admin në 1/9/2012, 14:02, edituar 4 herë gjithsej
avatar
Admin
Admin

Numri i postimeve : 861
Pikët : 2719
Join date : 19/01/2012
Age : 38
Location : Schweiz

Shiko profilin e anëtarit http://www.hoqaeqytetit.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi