Përurimi të objektit të ri shkollor në Hoçën e Qytetit 29.12.1997 Pjesa 1 dhe pjesa 2

Shko poshtë

Përurimi të objektit të ri shkollor në Hoçën e Qytetit 29.12.1997 Pjesa 1 dhe pjesa 2

Mesazh nga Admin prej 13/2/2012, 07:23

Ju Falënderojmë për një LIKE..

Pjesa 1
Pjesa 2


avatar
Admin
Admin

Numri i postimeve : 861
Pikët : 2719
Join date : 19/01/2012
Age : 38
Location : Schweiz

Shiko profilin e anëtarit http://www.hoqaeqytetit.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi