Gjuha interesante e bebeve

Shko poshtë

Gjuha interesante e bebeve

Mesazh nga lindmir berisha prej 31/1/2012, 20:24Gjuha interesante e bebeve
Një komunikim interesant mes dy bebeve është xhiruar e shpërndarë në internet dhe çdo ditë po i shtohen fansat në gjithë botën. Bebet bëjnë një bisedë interesante me gjuhen e tyre. Komunikimi mes tyre është shumë simpatik dhe hyn tek videon me interesante të vitit.
avatar
lindmir berisha

Numri i postimeve : 43
Pikët : 143
Join date : 21/01/2012
Location : Kosovë

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hahahahahha

Mesazh nga Admin prej 7/2/2012, 16:26

Shumë e paskan gjuhën interesante!
avatar
Admin
Admin

Numri i postimeve : 861
Pikët : 2719
Join date : 19/01/2012
Age : 38
Location : Schweiz

Shiko profilin e anëtarit http://www.hoqaeqytetit.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi